Mange Dombås-IL løpere deltok i det som regnes som verdens største skiskytterfestival for barn og ungdom.
Jenter stafett 13-16 år
1. Ål SSL lag 1 36:20
16. Dombås IL lag 1 41:36
1 Runi Arnekleiv (0-0)
2. Sofie Norderhus (0-1)
3. Silje M Frich Ulheim (0-0)
30. Dombås IL lag 2 47:07
1. Mari Brenna (1-1)
2. Johanne Linderud (1-5)
3. Sigrid Bentdal (0-0)
Mix 11-12 år
1. Simostranda IL lag 1, 23:35
5. Dombås IL lag 1
1. Ola Brenna, (0)
2. Kristin Tønnel Rundtom, (0)
3. Erlend Vognild, (0)
Nyb. jenter 11 år og eldre
1. Amalie Klevan Dybwad,
Fossum IF, 13:18, 1 (0-1)
5. Karine Romsås, Dombås IL, 14:54, 1 (0-1)
9. Kaja Romsås, Dombås IL, 15:36, 0 (0-0)
Nyb. gutter 10 år og yngre
Rein Arnekleiv, Dombås IL, 10:52, 2 (1-1), Emil Aleksander Berget, Dombås IL, 09:51, 1 (1-0), Elias Motterud Vadet, Dombås IL, 10:04, 1 (1-0)
Nyb. jenter 10 år og yngre
Anna Korsen Faksvåg Dombås IL,13:49, 2 (0-2),
Martine Alexandra Frich Ulheim Dombås IL, 11:26, 1 (0-1)
Guro Vognild Dombås IL, 11:42, 1 (0-1)
Nyb. jenter 11 år og eldre
1. Eirin M. Sletten, Fet Skiklubb, 13:12 0 (0-0)
2.. Karine Romsås, Dombås IL, 13:35, 1 (0-1)
9. Kaja Romsås Dombås IL, 14:45,1 (0-1)
Nyb. gutter 10 år og yngre
Rein Arnekleiv Dombås IL, 09:22 1 (0-1),
Emil Aleksander Berget Dombås IL, 12:09 1 (0-1),
Elias Motterud Vadet Dombås IL, 10:26 1 (1-0)
Nyb. jenter 10 år og yngre
Anna Korsen Faksvåg Dombås IL,14:27, 2 (0-2),
Martine A. Frich Ulheim, Dombås IL, 11:35, 1 (0-1),
Guro Vognild Dombås IL, 11:50, 0 (0-0)
Gutter 12 år
1. William Brekken Ramsfjell, Figgjo IL, 11:22 0 (0-0)
71. Erlend Vognild, Dombås IL, 15:08, 4 (3-1)
Gutter 11 år
1. Torbjørn Koksvik, Figgjo IL, 12:41, 1 (0-1)
13. Ola Brenna, Dombås IL, 13:48, 1 (1-0)
Jenter 12 år
1. Vilde Marie Thon Christensen, Skrautvål IL, 12:37, 0 (0-0)
53. Kristine Tøndel Rundtom, Dombås IL, 16:26, 3 (2-1)
Gutter 14 år
1. Isak Leknes Frey, Bærums Skiklub, 13:05, 2 (1-1)
18. Syver Brøste Nørstegård, Dombås IL, 14:25, 2 (1-1)
Gutter 13 år
1. Ola Moen Froland IL, 13:56, 0 (0-0)
77. Jørgen Korsen Faksvåg, Dombås IL, 18:53, 8 (4-4)
Jenter 14 år
1. Mari G. Svergja Kvikne IL, 14:03, 0 (0-0)
16. Silje Marie Frich Ulheim Dombås IL, 16:18, 3 (2-1)
36. Mari Brenna Dombås IL, 18:04, 3 (3-0)
49. Runi Arnekleiv Dombås IL, 19:25, 7 (3-4)
Jenter 13 år
1. Gunhild Oleivsgard, Ål Skiskytterlag, 16:21 3 (2-1)
39. Sofie Norderhus Dombås IL, 19:42, 7 (5-2)
46. Johanne Haugen Linderud, Dombås IL, 19:57, 6 (3-3)
Jenter 16 år
1. Frida Tormodsgard, Dokken Svene IL, 16:03, 1 (0-1)
54. Sigrid Bentdal, Dombås IL, 22:00, 6 (2-4)
Søndag
Gutter 12 år
1. Jørgen Nordhagen, Lier IL,11:01 1 (1-0)
64. Erlend Vognild, Dombås IL, 14:22, 1 (1-0)
Gutter 11 år
1. Thomas Skikstein Simostranda IL, 12:13, 0 (0-0)
18. Ola Brenna Dombås IL, 13:55, 2 (2-0)
Gutter 14 år
1. Isak L. Frey, Bærums Skiklub, 12:57, 1 (1-0)
16. Syver Brøste Nørstegård, Dombås IL, 14:25, 3 (1-2)
Gutter 13 år
1. Petter Solhaug Sæter, Os IL, 13:53, 2 (0-2)
52. Jørgen Korsen Faksvåg, Dombås IL, 17:59, 5 (3-2)
Jenter 16 år
1. Carlotta Krüger Vingrom IL, 16:56, 1 (1-0)
32. Sigrid Bentdal Dombås IL, 20:40, 3 (2-1)
Jenter 14 år
1. Herborg Idland Figgjo IL, 15:07 0 (0-0)
19. Silje Marie Frich Ulheim Dombås IL, 17:14 02:07 2 (0-2)
45. Mari Brenna Dombås IL, 19:45, 5 (2-3)
51. Runi Arnekleiv Dombås IL, 21:11, 9 (5-4)
Jenter 13 år
1 Guro Femsteinevik Hålandsdal IL, 17:09, 4 (2-2)
25. Johanne Haugen Linderud Dombås IL, 19:24, 4 (2-2)
32 Sofie Norderhus Dombås IL, 20:21, 7 (2-5)